Little helpers na Državnoj smotri

Autor: Administrator , 26. 5. 2014.

U subotu, 24. svibnja u Zagrebu je održana Državna smotra projekata iz područje Građanskog odgoja i obrazovanja poznata pod nazivom Projekt građanin. Projekt Little helpers (Mali pomagači) predstavile su učenice 7. razreda: Antonela Horvatin, Valentina Hercigonja, Dora Matečić i Marija Štingl pod vodstvom učiteljice Ljiljane Žegrec.

Smotra se održala u prostorijama Gornjogradske gimnazije u Zagrebu, a nakon održanih prezentacija je za sudionike organiziran posjet Hrvatskom saboru.

Stručna komisija pohvalila je projekt Little helpers kao pozitivan primjer volonterskog rada i predložila da se projekt nastavi i iduće godine te da se uključi još veći broj učenika.