Gostovanje Zagrebačke škole

Autor: Administrator , 22. 6. 2014.

Pretposljednjeg dana nastave posjetili su nas učenici OŠ Izidora Kršnjavoga iz Zagreba.

Nakon gostovanja naše kajkavske družine u Školi u bolnici koja je u sklopu OŠ Izidora Kršnjavoga bili smo domaćini učenicima te škole koji su bili uspješni u natjecanjima tijekom prošle godine. Družili smo se, predstavili našom recitatorskom i kajkavskom družinom te natjecali u zanimljivim štafetnim igrama te gostima pokazali našu školu i upoznali ih s našim radom.

U razgovoru s ravnateljicom škole Lidijom Sosa Šimenc dogovorili smo da je ovo samo početak daljnje suradnje naših škola.