Obavijest o početku nastave u školskoj godini 2014./2015.

Autor: Administrator , 5. 9. 2014.

Nastava u šk.god. 2014./2015.

počinje 8. rujna (ponedjeljak) u 7.40 sati.

Prvi nastavni dan svi razredi imat će dva sata nastave, a nakon toga je u 10,00 sati sv. misa u župnoj crkvi za djecu i roditelje na početku šk. godine.

Prigodnim programom (u holu škole) zaželjet ćemo dobrodošlicu našim novim učenicima, đacima prvacima. Nakon programa

učenici, roditelji i učitelji otići će u svoj razred. Sve informacije za početak školske godine dobit će od razrednice Silvije Ilić.

Svim dragim prvašićima želimo dobrodošlicu u školskim klupama, te puno veselja, igre, novih prijateljstva i uspjeha u novom poglavlju života.

Za sve učenike putnike povratak autobusom koji polazi u 11,00 sati iz središta Tuhlja.

Napomene:

Prijevoz učenika počinje od ponedjeljka 8. rujna 2014. godine prema rasporedu vožnje iz školske godine 2013./2014.

Školska kuhinja radi od 8. rujna 2014. godine.

Učenici trebaju prvi nastavni dan donijeti samo papuče (kakve su preporučene na kraju prošle školske godine). Prvi dan nije potrebno donijeti školske torbe i knjige.

U privitku se nalazi:

Odluka o početku i završetku nastavne godine 2014./2015.

Kalendar rada za novu školsku godinu 2014./2015.