Autor: Administrator , 9. 2. 2015.

Tijekom proteklih tjedana održana su školska i prva županijska natjecanja.

Održana su školska natjecanja iz Engleskog jezika, Geografije, Matematike, Njemačkog jezika, LIK i LiDraNo.

Sudjelovali smo na županijskoj vjeronučnoj olimpijadi, županijskom LiDraNu u konkurenciji literarnih i skupnih dramsko-scenskih nastupa. Literarni rad Veronike Iveković, 6.r. pod mentorstvom učiteljice Brigite Radanović „Kuća padeža“ predložen je za državnu razinu. Također je bio izuzetno uspješan dramsko-scenski nastup „Kaj bu rekla kuma Dora“ koji je uvježbala učiteljica Pavica Iveković te je predložen za državnu smotru.

Svim učenicima i učiteljima koji su sudjelovali na natjecanjima i smotrama te se za njih pripremali čestitamo na postignutim rezultata.

Sudionike i osvojena mjesta možete pogledati OVDJE.