OŠ Tržišče u posjetu našoj školi

Autor: Administrator , 8. 9. 2015.

Nakon što smo se prošle godine upoznali virtualno (razgovorom i kvizom preko Skypea), ove godine odlučili smo naša poznanstva i suradnju prenijeti i u stvarni svijet.

Kolege nastavnici iz Osnovne škole Tržišče iz Slovenije posjetili su našu školu 25. kolovoza u sklopu svojeg stručnog usavršavanja. Nakon obilaska Starog sela Kumrovec, družili smo se u našoj školi uz neiscrpne teme o školstvu,  razlikama obrazovnog sustava i  mogućnostima za buduće projekte. Druženje je proteklo u veseloj i opuštenoj atmosferi.

Sljedeći susret dogovorili smo za listopad kada zaposlenici naše škole planiraju uzvratiti posjet kolegama u Sloveniji i bolje se upoznati s njihovom školom i načinom rada. Veselimo se nastavku suradnje!