Poziv za predškolu

Autor: Administrator , 26. 9. 2015.

Poštovani roditelji!

Obavještavamo Vas  da PREDŠKOLA počinje s radom u četvrtak,  1. listopada 2015. godine u 11.30 sati.

Program predškole je obvezni program odgojno-obrazovnoga rada s djecom u godini dana prije polaska u osnovnu školi i dio je sustava odgoja i obrazovanja u Republici Hrvatskoj. Osnovna zadaća programa predškole je razvijanje i unaprjeđivanje tjelesnih, emocionalnih, socijalnih i spoznajnih potencijala djeteta te poticanje komunikacijskih vještina potrebnih za nove oblike učenja.

Program predškole provodi se od 1. listopada do 31. svibnja, a ukupno traje 250 sati godišnje za djecu koja nisu polaznici redovitoga programa dječjega vrtića.

Što nam treba u predškoli?
(podsjetnik za roditelje)
- crtančica
- jedan fascikl u koji ćemo spremati listiće
- u pernici – naoštrena obična olovka, gumica, oštrilo, drvene bojice, flomasteri, dječje škare, ljepilo u stiku

U školu donosimo i ostavljamo – pribor za slikanje (vodene boje, dva kista – tanji i deblji, stara majica da se ne umrljaju bojama, plastelin, glinamol - koji je poželjno smjestiti u malu kutiju (od cipela i sl.) ili vrećicu s napisanim imenom.

Potrebno je nositi papuče koje se ostavljaju u školi u platnenoj vrećici na kojoj je ime djeteta.

Veselimo se susretu s djecom i roditeljima.

S poštovanjem,

Ravnateljica: