Novi stanovnik našeg školskog parka

Autor: Administrator , 14. 3. 2016.

U naše mjesto doduše polako, ali sigurno dolazi proljeće. Buđenjem prirode bude se i njeni stanovnici. Ovaj tjedan su učenici i učitelji uočili novog stanovnika u školskom parku. S obzirom da je životinja u potpunosti pokrivena krznom bijele boje možemo pretpostaviti da je riječ o albino lasici. Neobično stvorenje bez imalo straha dolazi u neposrednu blizinu škole, živahno kopajući rupe u zemlji.

Bijela lasica uhvaćena je objektivom našeg knjižničara, a fotografiju objavljujemo na našoj stranici kako bi se podsjetili na bogatstvo i raznolikost životinjskog svijeta tuheljskog kraja.

knjižničar Davor Žažar