Majčin dan

Autor: Administrator , 20. 5. 2016.

Veselo, raspjevano, rasplesano i razigrano za mame, bake, za sve obitelji.

Tako smo obilježili Majčin dan i Međunarodni dan obitelji.

DND TUHELJ u suradnji s OŠ Lijepa naša uz nastupe igraonice DND, predškolce, Družine za njegovanje kajkavske riječi, literarno-dramske družine, nastup kvarteta klarineta PO "Lipa", pjevanje Gite Šurina, Eme Iveković i Ivone Hercigonja, zvjezdice Lee Tušak, uz goste: Desinićke mažoretkinje, Mažoretkinje Dubrovčan i Jazz orkestra Pregada. Izvođači programa i njihovim mentori/učitelji za uspješan nastup dobili su veliki pljesak. Učenička zadruga "Kotaček" prodavala je svoje uradke, a članovi Dječjeg vijeća dijelili su uplatnice i pisma molbe za donacije u projektu "Veseli školski hodnici".