DJEČJI FAŠNIK U TUHLJU

Autor: Administrator , 27. 2. 2017.

Radosnu večer pod nazivom Dječji Fašnik organizirali su DRUŠTVO „NAŠA DJECA“ TUHELJ i OŠ Lijepa naša. Prostor OŠ Lijepa naša u petak 24.veljače zauzele su vesele maškare koje su se družile uz nasmijano predstavljanje, igre, glazbu i ples. Težak posao izbora najboljih maski imao je žiri koji je podijelio nagrade za 25 kategorija originalnosti. Cijeli program snalažljivo su vodile Vlatka Matečić, Lea Tušak i Anja Železnik, a sve su budno pratili te pljeskom i osmjesima nagradili roditelji. Pripremu i aktivnosti pomogli su organizirati i provesti kao volonteri djelatnici škole i DND TUHELJ.  Općina Tuhelj pružila je podršku ovom Dječjem fašniku nabavom krafni, sokova te sredstvima za nabavu poklona.