Nogometaši OŠ Lijepa naša iz Tuhlja osvojili 2. mjesto u futsalu

Autor: Administrator , 28. 3. 2017.

Natjecanje u futsalu, nogometnom turniru, od listopada do ožujka školske godine 2016./2017. okupilo je 28 ekipa učenika osnovnih škola Krapinsko-zagorske županije. U Bedekovčini je 27.3.2017. godine odigrana završnica natjecanja.

Nogometna ekipa OŠ Lijepa naša iz Tuhlja u sastavu: Davor Banjšak, Ivan Erdelić, Ivan Iveković, Andrija Slaviček, Martin Vahtarić, Igor Ilijaš, Antonio Majerić, 8 razred i Karlo Pavlinić, Filip Pavlinić, Antun Slaviček i Mihael Štih, 7. razred pod vodstvom učiteljice Marije Kožinec OSVOJILA JE DRUGO MJESTO.

Naši nogometaši su u utakmicama pokazali veliku borbenost i sportski duh. Veliko bravo za cijelu ekipu i učiteljicu Mariju Kožinec. Hvala Športskom društvu Tuhelj, predsjedniku Kreši Ivekoviću i mladom treneru Filipu Horvatinu koji su također doprinijeli pobjedama naše ekipe.