UČENICE GENERACIJE

Autor: Administrator , 15. 6. 2017.

Odlukom Učiteljskog vijeća od 5.6.2017. godine učenicama generacije kojima završava osmogodišnje školovanje 2017. godine proglašene su:

Veronika Barlović i Veronika Iveković.

Tijekom svog osmogodišnjeg školovanja obje su aktivno sudjelovale u radu škole, izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima te promovirale školu i mjesto na svim aktivnostima na kojima su sudjelovale. Svojim adom i primjerom bile su uzor svim učenicima škole.

Veronika Barlović tijekom Školske godine 2016./2017. sudjelovala je na međunarodnom natjecanju Klokan bez granica, državnoj smotri stvaralaštva Novigradsko proljeće, međužupanijskom natjecanju Podmlatka Crvenog križa (ekipno 4. mjesto), županijskom natjecanju iz Kemije (3. mjesto), županijskom natjecanju školskih knjižnica Čitanjem do zvijezda (ekipno 11. mjesto), županijskom natjecanju iz Matematike (6. mjesto), županijskoj Vjeronaučnoj olimpijadi (ekipno 2. mjesto), županijskom LiDraNu, županijskom natjecanju u šahu.

Veronika Iveković tijekom školske godine 2016./2017. sudjelovala je na državnoj smotri stvaralaštva Novigradsko proljeće, županijskom natjecanju školskih knjižnica Čitanjem do zvijezda (ekipno 1. mjesto), županijskom natjecanju iz Matematike (7. mjesto), županijskom natjecanju iz Kemije (6. mjesto), županijskom LiDraNu, županijskoj Vjeronaučnoj olimpijadi (ekipno 2. mjesto) i županijskom natjecanju u šahu.

Učiteljsko vijeće i svi učenici i djelatnici škole
žele im uspješan nastavak daljnjeg školovanja
i odabir željenog zanimanja.