Dragi osmaši

Autor: Administrator , 6. 7. 2017.

Dragi osmaši, na jednoj ste od prekretnica u svojem životu…, zatvarate jedno i otvarate drugo poglavlje pustolovine zvane život. Koračate u novo, još neotkriveno razdoblje svojega života.

Nakon veselog druženja proteklih godina napuštate osnovnoškolske klupe i druženje s dugogodišnjim prijateljima. Odlazak iz osnovne škole je i opraštaj od djetinjstva i bezbrižnosti, od prijatelja koji odabiru svoje vlastite životne putove, od učitelja i učiteljica koji su vam prenosili svoje znanje s nadom da će vam pomoći u daljnjem školovanju.

Odlazite ususret novim znanjima, poznanstvima i iskustvima… Usmjeravate svoje daljnje školovanje prema novom cilju i upisujete željene škole. Želimo vam svima uspješan nastavak školovanja i sigurno koračanje do željenih diploma.

Vjerujemo u vas i u znanje koje smo vam dosad pružili te vam želimo uspješno daljnje školovanje.

Vaši učitelji, razrednik i ravnateljica