Božićna radost u školi

Autor: Administrator , 1. 1. 2018.

Prigodnu BOŽIĆNU PRIREDBU pripremili smo za drage nam goste: načelnika Općine, općinske vijećnike, roditelje, djedove i bake, u petak 15. prosinca 2017. godine. Prenijeli smo im poruke mira, ljubavi, sreće i dječjeg smijeha. Kolaž dječje radosti pripreman je zadnjih mjesec dana u božićnom ozračju škole s puno pažnje i ljubavi učenika, učitelja, stručnih suradnika i svih djelatnika škole. Svečani i radosni program s oduševljenjem je praćen pljeskom okupljene publike i samih izvođača.

„Božićno svjetlo ulazi u svaki dom i novorođeni Isus donosi mir, ljubav i sreću koja će nas pratiti cijelu godinu. Čestit  blagoslovljen Božić te uspješnu novu 2017.godinu žele vam učenici i djelatnici OŠ Lijepa naša.“