Tuhlju srebrna medalja

Autor: Administrator , 16. 4. 2018.

Protekle je subote na X. Međužupanijskom natjecanju mladih Hrvatskog crvenog križa održanom u Lepoglavi, Gradsko društvo CK Klanjec predstavljala ekipa OŠ Lijepa naša iz Tuhlja. U kategoriji Podmlatka, u jakoj konkurenciji 11 osnovnih škola iz Međimurske, Varaždinske i Krapinsko-zagorske županije tuheljska je ekipa sa osvojenih 102, 16 bodova osvojila odlično drugo mjesto.

Ekipu pod mentorstvom Davora Žažara čine učenici: Ana Marić, Antonija Kralj, Mateja Tušak, Lana Javorić Ilić,  Anja Petrinec, Ivana Fekeža, Marija Gavrić, Laura Žlender i Daria Škreblin.

Ovim rezultatom potvrđen je kvalitetan rad tuheljskog Podmlatka HCK budući da se  u posljednjih 9 godina tuheljska škola čak 8 plasirala na regionalno natjecanje osvojivši dva srebrna odličja.