Županijski kros u Krapinskim Toplicama

Autor: Administrator , 3. 11. 2014.

Učenici naše škole sudjelovali su 30. listopada na prvom sportskom natjecanju ove školske godine. U Krapinskim Toplicama na županijskom krosu okupilo se 94 učenika i 82 učenice iz 21 osnovne škole Krapinsko-zagorske županije u konkurenciji  5. i 6. razreda i 94 dječaka 7. i 8. razreda.

Ekipa naše škole 5. i 6. razreda, u sastavu Andrija Slaviček, Martin Vahtarić, Ivan Iveković i Filip Pavlinić, osvojila je izvrsno 3. mjesto na čemu im čestitamo.

Za ekipu djevojčica 5. i 6. razreda trčale su Lea Tušak, Matea Bednjanec, Ana Marić i Karolina Kuhar, a za dječake 7. i 8. razreda Filip Trnjar, Kristijan Gajšak, Kristijan Mlinarić i Nikola Rusek.

Svim natjecateljima i natjecateljicama te učiteljici Mariji Kožinec još jednom čestitamo na dobrim rezultatima.