Autor: Administrator , 16. 11. 2015.

U utorak 17. studenog 2015. nastava je poslijepodne. Tog dana sjetit ćemo se našeg grada heroja Vukovara i odati počast svim sudionicima obrane Vukovara. U goste nam dolaze branitelji s kojima ćemo provesti vrijeme u razgovoru i sjećanju na žrtve grada simbola hrvatske slobode. Molim roditelje da kupe lampion/lampaš – svijeću koje će njihovo dijete zapaliti i ostaviti da gori kod naše škole uoči 18. studenoga.

Red vožnje autobusa:

1.   polazak autobusa za učenike predmetne nastave u 11.30, početak nastave u 12.00

2.   polazak autobusa za učenike razredne nastave u 12.20, početak nastave u 12.50

3.  odlazak kućama u 17.30 i 18.45