Olimpijski dan

Autor: Administrator , 23. 9. 2018.

Olimpijski dan, ponedjeljak, 10. rujna obilježili smo tradicionalnim pješačenjem Zagorskim bregima. Ove godine razredna nastava uputila se u Glogovec Zagorski gdje je toplo dočekana u obitelji Švigir. Hvala im na dobrodošlici i pokazivanju svog imanja i druženju djece s domaćim životinjama. Nastavili su put prema Banskoj Gorici, Trstenu i vratili se u Tuhelj. Prošli su gotovo 10 km bez kukanja da im je teško hodati.
Učenici predmetne nastave nakon odrađenih satova u školi uputili su se putem Trsteno uz brijeg prema Haraminima, Turčinima, spuštanje prema Poljakima u Črešnjevec, desno prema Tušakima - po poljskom putu  do Trstena i cestom do škole. Njihov put bio je 9 km i prošli su ga za 2 sata.
Složili smo se kako je to bilo odlično proveden nastavni dan, uz aktivno kretanje i učenje te druženje na svježem zraku. Svima treba više kretanja.