Županijska natjecanja

Autor: Snježana Romić, 10. 3. 2021.

Naši učenici sudjelovali su na školskim natjecanjima iz Hrvatskog jezika, Matematike, Povijesti, i Engleskog jezika. Na županijsko natjecanje iz Povijesti pozvan je Saša Šivak, 7.r. s učiteljem Augustinom Knežićem, a iz Matematike Hana Šurina, 6.r. s učiteljicom Ančicom Slaviček. Čestitamo ima na pokazanom znanju i želimo uspješno sudjelovanje na županijskom natjecanju.

Održano je i županijsko natjecanje iz Vjeronauka - Vjeronaučna olimpijada. Ovogodišnje natjecanje odvijalo se na način da su učenici rješavali testove u svojim školama, povjerenstvo škole odmah ih je ispravilo i poslalo županijskom povjerenstvu. Natjecali su se ekipno učenici 8. razreda: Martina Tušak, Ivan Gašparić, Lorena Kolman i Petar Marić. Za natjecanje ih je pripremala vjeroučiteljica Mirjana Mišković. Čestitke svima na sudjelovanju.