Diseminacija

Hola amigos

Autor: Administrator , 15. 1. 2024. 13:20

U sklopu dvogodišnjega Erasmus projekta, Da učenje ne bude mučenje, učenici trećeg razreda video pozivom su upoznali svoje vršnjake iz Španjolske. U utorak, 9. siječnja, održali smo prvi video poziv.
Naš trećaši uspješno su se predstavili i pričali na engleskom jeziku s učenicima Osnovne škole Josefina Carabias koja je smještena u gradiću Mataelpino, sjeverno od glavnog grada Madrida. Škola je dvojezičnog karaktera i broji oko 150 učenika te vrlo aktivna na području međunarodnih projekata.
Učenici dva treća razreda su se međusobno predstavili i rekli nešto više o sebi, postavljali pitanja, a na kraju i otpjevali pjesme jedni drugima!
Dogovorili smo da se sigurno čujemo ponovno ove godine. Tko zna, možda je ovo početak jednog divnog prijateljstva!

Ljiljana Žegrec