Naša gošća - književnica Branka Primorac

Autor: Snježana Romić, 19. 3. 2021.

Na Maturalcu

Ove srijede, našu je školu virtualnim putem posjetila književnica Branka Primorac. Učenici od petog do osmog razreda imali su priliku video pozivom poslušati misli, dogodovštine i zanimljivosti životnog puta ove cijenjene književnice. Prvenstveno poznata učenicima kao autorica lektirnog naslova, Maturalac, književnica je učenicima pričala i o svojem prvom pozivu, novinarstvu. Na obostrano zadovoljstvo, učenici su imali mogućnost saznati odgovore na svoja pitanja o životu i djelu autorice iza jedne njima poznate knjige. Vjerujemo da bi naše druženje potrajalo i dulje da smo se imali priliku podružiti uživo.

Medijska grupa