Sudjeluj na natječaju povodom 185 godina školstva u Tuhlju!

Autor: Snježana Romić, 30. 5. 2021.

Medijska grupa potaknula je raspisivanje natječaja za učenike škole povodom 185 obljetnice školstva u Tuhlju.

Pozivamo učenike od 1. do 4. razreda da naslikaju školu kakvu žele da bude u budućnosti. Mogu koristiti sve likovne tehnike, motiv je unutarnji i vanjski prostor škole. Radove treba predati do 7. lipnja 2021. godine.

Za učenike od 5. do 8. razreda otvoren je foto natječaj za fotografiju u boji i crno-bijelu fotografiju. Tijekom idućeg tjedna svi koji žele sudjelovati na natječaju mogu koristiti mobitel ili fotoaparat za snimanje fotografija. Molim da se mobitel koristi odgovorno isključivo u svrhu sudjelovanja na natječaju. Osobe (učenici i učitelji) mogu biti na fotografiji slikani samo s leđa, tako da se ne vide lica. Na fotografiji može biti bilo koji detalj škole danas (učionica, hodnici, vanjski prostor, aktivnost iz rada). Rok za slanje fotografije na mail škole ured@os-lijepa-nasa-tuhelj.skole.hr  je 31.5.2021. godine.

Povjerenstvo će odabrati po tri najoriginalnija rada iz svake kategorije (likovni rad, fotografija u boji i crno-bijela fotografija) i nagraditi ih povodom Dana škole.