Županijsko natjecanje u krosu

Autor: Administrator , 4. 11. 2013.

U Krapinskim Toplicama je 30. listopada održano županijsko natjecanje u krosu za učenike osnovnih i srednjih škola. Na natjecanju su sudjelovale i ekipe naše škole. U kategoriji dječaka 5. i 6.r. ekipno smo osvojili 8. mjesto od ukupno 24 ekipe. Trčali su učenici: Andrija Slaviček, Martin Vahtarić, Kristijan Gajšak i Nikola Rusek.

U kategoriji dječaka 7. i 8. razreda, ekipa škole zauzela je 17. mjesto. Trčali su: Rene Javorić Ilić, Darko Halužan, Filip Stjepan Hanžek i Josip Vahtarić.

U kategoriji djevojaka 7. i 8. razreda ekipno smo osvojili 13. mjesto. Trčale su učenice: Marija Mihelja, Manuela Zanoški, Monika Lončarić i Sandra Hercigonja.

Čestitamo učenicima kao i učiteljici gđi Mariji Kožinec.