LiDraNo 2014.

Autor: Administrator , 10. 2. 2014.

Županijska razina smotre LiDraNo održala se i ove godine u prostorima Srednje škole Krapina, 5. veljače 2014. godine.

Županijsko povjerenstvo okupilo se u sastavu: Hrvoje Kovačević (predsjednik povjerenstva), Adam Končić i Anica Ladišić, uz nazočnost Romana Bogdana ispred Državnog izbornog povjerenstva.

Povjerenstvo je za državnu razinu smotre LiDraNo u kategoriji skupni dramsko-scenski izraz predložilo dramsko-scensku igru A kaj je to? koju su uprizorili učenici naše škole pod vodstvom mentorice Pavice Iveković.

Uspješnu družinu čine učenici 6. i 7. razreda: Mladen Jelačić, Josip Škreblin, Marko Haramina, Valentina Hercigonja, Antonela Horvatin i Rene Javorić Ilić.

Čestitke mentorici i učenicima!