Projekt građanin

Autor: Administrator , 20. 2. 2014.

Ovogodišnji Projekt građanin u sklopu Programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo provode učenici 7. i 8. razreda sa svojom voditeljicom, učiteljicom Ljiljanom Žegrec. Projekt obuhvaća aktivnosti koje promiču razvoj solidarnosti i volonterstva kroz učenje engleskog jezika.

U ponedjeljak, 17. veljače, projekt je predstavljen ravnateljici škole. Tom su prilikom Antonela, Dora, Rene i Valentina opisali svoje ostvarene i planirane aktivnosti ravnateljici, gđi Snježani Romić.

Ravnateljica je pozorno saslušala opis i plan projekta i odobrila njegov daljnji razvoj. Osim toga, predložila je da se projekt prijavi na Županijsku smotru projekata. Učenici su u daljnjem druženju s ravnateljicom pričali o važnosti i načinima učenja stranih jezika.