Kaj u riječi, pjesmi i slici

Autor: Administrator , 16. 9. 2014.

U sklopu Tjedna kajkavske kulture u Krapini je 9.9.2014. održana i tradicionalna manifestacija Kaj u riječi, pjesmi i slici. U tome su sudjelovali i učenici naše škole likovnim i literarnim radovima.

Za dječji recital odabrana je pjesma Dečec i vanjkušek koju je napisala učenica 3.r. Ivana Fekeža pod vodstvom učiteljice Pavice Iveković. Ivanina pjesma našla se na popisu od 21 pjesme koje su izabrane između 129 pristigla rada iz 17 osnovnih škola.

Na natječaj za likovnu izložbu prispjelo je 285 likovnih radova iz 14 osnovnih škola. Prosudbeno povjerenstvo odabralo je 81 rad , a radovi su bili izloženi u Maloj dvorani POU Krapina.

Svojim radovima predstavili su se i učenici naše škole: Santon Žnidarec, 2.r. (učiteljica Tanja Šurina); Dario Glogoški (3 rada), 3.r., Ivana Fekeža, 3.r., Anamaria Penezić,3.r., Laura Žlender, 3.r. (učiteljica Pavica Iveković) te Ana Zanoški, 5.r. (učiteljica Silvija Ilić ).

Otvorenju izložbe i interpretiranju dječje poezije bilu su nazočni i roditelji naših dobitnika priznanja te svi zajedno uživali u programu i druženju.