Mali pomagači u konkurenciji za nagradu ELTons

Autor: Administrator , 20. 3. 2015.

Prošlogodišnji Projekt Građanin naše škole, Little helpers (Mali pomagači), ušao je u uži izbor međunarodnog natjecanja ELTons nagrade za 2015. godinu. ELTons je naziv međunarodnog natjecanja na području poučavanja engleskog jezika kao stranog jezika pod okriljem triju organizacija: British Council, Cambridge English i Macmillan Education.

ELTons nagrade se dodjeljuju svake godine u nekoliko kategorija, a projekt Little helpers dio je konkurencije u kategoriji za lokalne inovacije. Projekt je u osnovi volonterski projekt koji je prepoznat kao lokalna inicijativa dijeljenja znanja i povezivanja učenika različitih generacija i sposobnosti.

Više o nagradi ELTons možete saznati na ovoj poveznici, a do proglašenja pobjednika u lipnju, čestitke svim učenicima mentorima i njihovim štićenicima koji su sudjelovali u projektu. Posebno su se istaknule učenice koje su predstavljale projekt: Valentina Hercigonja, Antonela Horvatin, Dora Matečić i Marija Štingl pod vodstvom učiteljice Ljiljane Žegrec.