Zelena čistka

Autor: Administrator , 20. 4. 2015.

OŠ Lijepa naša uključila se 17. travnja u jednodnevnu akcija čišćenja okoliša pod nazivom Zelena čistka – jedan dan za čisti okoliš. Učenici razredne nastave radosno su prošetali okolišem škole i kroz centar mjesta jer, kako su rekli prvašići: „Čistili smo prirodu da nam bude ljepše!“. Učenici predmetne nastave uređivali su cvjetne površine, a kiša ih je omela da do kraja ostvare svoje zadatke. Akciju će zato nastaviti kad im to vremenski uvjeti dozvole.

Akcija je organizirana u suradnji s općinom Tuhelj. Vodeći brigu o svom okolišu brinemo za bolju i zeleniju budućnost naraštaja koji nas nasljeđuju naučimo naše mlade kako očuvati okoliš uz brigu i ljubav prema prirodi, da bi postali pozitivan primjer svojim vršnjacima.