Posjet djeci u školi pri bolnici

Autor: Administrator , 11. 5. 2015.

Učenici naše škole odazvali su se pozivu Dječjeg vijeća Tuhlja u prikupljanja društvenih igara i slikovnica za djecu u Osnovnoj školi pri bolnici u Krapinskim Toplicama. Akcija je trajala od početka ožujka do početka svibnja. Djeca su odvajala svoje društvene igre, slagalice slikovnice te ih donosila u kutiju za prikupljanje na ulazu u školu.

Predstavnici DND Tuhelj s predsjednicom Snježanom Romić, dječjim načelnikom Reneom Javorićem Ilićem i kajkavska družina OŠ Lijepa naša koju vodi učiteljica Pavica posjetili su 6. svibnja Školu pri bolnici u Krapinskim Toplicama. Djecu su razveselile igračke, ali još više razigrana predstava i kasnije zajedničko igranje djece.