Antonela svojim pjevanjem osvojila simpatije publike na Raspjevanom suncu

Autor: Administrator , 1. 6. 2015.

Ovogodišnji, 5. po redu dječji glazbeni festival Raspjevano Sunce odvijao se kroz dvije polufinalne večeri, a od ukupno 25 izvođača/ica , na finalnoj večeri nastupilo ih  je 13.

Finalna večer održala se u subotu 23. svibnja 2015.g. u sportskoj dvorani Osnovne škole Antuna Mihanovića u Klanjcu.

Učenica naše škole, Antonela Horvatin, 8.razred , osvojila je 1. mjesto prema glasovima publike. Nastupila je s pjesmom: Rolling in the Deep. Ovo je Antonelin 2. nastup na Raspjevanom suncu. Prošle godine zauzela je 2. mjesto, no zahvaljujući nesebičnoj podršci navijača ove godine razveselila nas je 1. mjestom.

Antonela se  pjevanjem bavi od malih nogu. Predstavljala je školu Tuhelj na ovogodišnjem Novigradskom proljeću u radionici pjevanja. U školi redovito nastupa na priredbama, prigodnim događajima  te festivalima.

Festival Raspjevano sunce, organiziralo je Društvo Naša djeca, Klanjec pod pokroviteljstvom Krapinsko-zagorske županije i Grada Klanjca, uz potporu donatora i u produkciji Glazbeno-plesnog studija, Ritam.