Na predstavljanju Zbornika dječjih likovnih radova na temu Legende o Veroniki Desinićkoj

Autor: Administrator , 21. 10. 2015.

U dvorcu Veliki Tabor je u petak, 16. listopada 2015. godine predstavljen Zbornik dječjih likovnih radova na temu Legende o Veroniki Desinićkoj. Zbornik je nastao temeljem prikupljenih likovnih radova iz 26 osnovnih škola. Tako su se u Zborniku među 152 rada našli i radovi učenika naše škole koji su sudjelovali u natječaju.

Sudjelovali su:  Luka Pravdić,  Lana Zanoški, Erika Šokota i Anja Petrinec pod vodstvom mentorice Ane Šuper te Dario Glogoški, Gita Šurina, Kristijan Ptujec, Luka Sušec , Mia Horvatin i Alen Javorić Ilić pod mentorstvom Pavice Iveković.  Alenov rad našao se na popisu pohvaljenih radova.

Više o ovom zanimljivom kulturnom događaju može se saznati na linku.