Forum kazalište na SRO u 6. razredu

Autor: Administrator , 26. 1. 2016.

Izbor predsjednika razreda, tema je koji su učenici obradili na dvodnevnim radionicama
Forum kazališta u sklopu zimskih radionica za darovite, talentirane i motivirane učenike,
koji su se održale tijekom zimskih praznika.

Kako su temu za radionicu izabrali učenici 6. razreda, navedenu radionicu željeli su prezentirati i  svojim prijateljima  iz razreda.

Visoka motivacija učenika, razvijanje govornih i izražajnih sposobnosti, maštovitost i kreativnost učenika velik su poticaj i nama učiteljima, rekla nam je voditeljica radionice i razrednica 4. razreda učiteljica Pavica Iveković.

Reakcije učenika također su bile  vrlo zanimljive:

Sviđalo mi se kao su učenici reagirali. Iznosili su svoja  mišljenja i sudjelovali u predstavi.  ( Mateja, 6.r.)

Učenici su lijepo reagirali. Osjećali smo se ugodno i kao na filmu. Uživali smo u predstavi, bilo je zanimljivo. (Alen, Mia i Luka, 4.r.)

Bilo mi je drago što su učenici 4. i 6. razreda bili vrlo složni, marljivi i prijateljski raspoloženi. Dok sam glumila svoju ulogu osjećala sam se kao da sam u tuđoj koži. Osjećaj je bio lijep i ugodan. Tema je bila odlična , rješavanje problema teško. Drago mi je da smo zajedno riješili problem. ( Lana, 6.r.)

Predstava mi se jako svidjela, jer mislim da je biranje predsjednika problem u svim razredima. (Erik, Ana,6.r.)

Bilo je zabavno i smiješno. ( Silvio, 6.r.)

Bilo je to lijepo iskustvo i htjela bih da ih ima još. (Ana Z. i Antonija, 6.r.)

Reakcijama učenika bila je zadovoljna i razrednica 6. razreda, vjeroučiteljica Mirjana Mišković te je pohvalila angažman učenika.

Učenici 4. i 6. razreda