Uvodna riječ ravnateljice

Autor: Administrator , 12. 9. 2016.

Na početku svake školske godine započinjemo novu priču. Krećemo s novim idejama u novi razred, sa željom da naučimo nešto novo, da otkrijemo nova znanja, suočimo se sa novim istinama. Spremni smo da prepoznamo i dobro iskoristimo vlastite mogućnosti i sposobnosti. Bez rada, truda i motivacije nema uspjeha, stoga je važno da odgovorno sami sebi postavimo realne ciljeve i da ih na kraju školske godine istinski i realiziramo, da shvatimo da samo ustrajan rad tijekom cijele godine može dati dobre rezultate.

Na školskoj web stranici želimo vam predstaviti naš rad, informirati vas o svemu što radimo, te pružiti  kvalitetne informacije o aktivnostima u koje su učenici uključeni. Znamo koliko su pravovremene informacije važne. Kontaktirajte nas putem telefona i e-mail adrese zatražite dodatne informacije i iznosite svoje prijedloge.

Na našoj web stranci www. os-lijepa-nasa-tuhelj.skole.hr možete naći najvažnije podatke iz života i rada naše škole. Svi zaposlenici - učitelji, stručni suradnici, administrativno osoblje, nastoje kontinuirano informirati o najsvježijim aktivnostima, događanjima i ostalim važnim podacima koji mogu koristiti roditeljima, ali i učenicima.

Poštovani roditelji, veselit će nas ukoliko ćete nam i dalje pomagati u planiranju rada i ostvarenju postavljenih ciljeva. Vjerujemo da dobrom suradnjom možemo riješiti i većinu problema koji se u našem svakodnevnom radu mogu javiti. Predstavnici roditelja u Vijeću roditelja iznosit će vaše ideje i prijedloge za poboljšanje života i rada u školi. Pozivamo  na otvorenu i pozitivnu komunikaciju, kako bismo zajedno radili najbolje što možemo, jer to je pravi način da vaša djeca, naši učenici budu uspješni i sretni.

Poštovani učenici, budite aktivni sudionici u svemu što radimo. Nastojat ćemo čuti i vas, vaše prijedloge, ideje i  nastojati da učenje i poučavanje mijenjamo u skladu s vašim potrebama. O radu vaših predstavnika u Vijeću učenika možete pročitati te svojem predstavniku razreda prenijeti nove ideje za život i rad u školi.

Snježana Romić, dipl. učiteljica