Dječji tjedan - aktivnosti

Autor: Administrator , 5. 10. 2016.

U suradnji Osnovne škole Lijepa naša i DRUŠTVA "NAŠA DJECA" TUHELJ počele su brojne aktivnosti tijekom dječjeg tjedna od 3. do 9. listopada. Tjedan je započeo okupljanjem učenika i učitelja na školskom  igralištu uz izgovaranje tradicionalnog mota „Ljubav djeci prije svega te pjesmu „Kad si sretan".
Za učenike razredne nastave organizirana je Mala olimpijada uz podjelu slatkih nagrada najuspješnijima.

Tijekom cijelog tjedna organiziraju se radionice dječjih prava i poruka  „DAJ 10 ZA DJEČJA PRAVA“.

U srijedu u 13 sati djeca su gosti u Općini gdje će biti organizirana zajednička radna tematska sjednica članova DND i djece iz Dječjih foruma i Dječjih vijeća i Vijeća učenika – s dnevnim redom: Dječja prava danas za nas!