Dan zamijenih uloga u našoj školi

Autor: Administrator , 13. 10. 2016.

Dan zamijenjenih uloga održan je u našoj školi u četvrtak, 6. listopada 2016. godine. Učitelji su sjeli u klupe, a djeca i uzbuđeni roditelji preuzeli su ulogu jednog od zaposlenika naše škole!

Na jedan sat (dan) bio je u školi novi ravnatelj/ravnateljica, nova stručna služba, tajnica, kuharica, domar i naši novi učitelji. Tako smo omogućili učenicima i roditeljima da imaju različite uloge u našoj školi te smo im približili način rada (prednosti i poteškoće) zaposlenih. Učenici su održali nastavu u razrednoj i predmetnoj nastavi, a sudjelovalo je i 5 roditelja (roditelji djece 1., 2., 3., 5. i 8.razreda).

Našim hodnicima su zamirisali i svježe ispečeni kolači koje su ispekle naše učenice (kuharice)!

Hvala učenicima i roditeljima na aktivnom sudjelovanju u realiziranju ovog dana!