VELIKI USPJEH NAŠIH UČENIKA U KROSU!

Autor: Administrator , 2. 11. 2016.

U Krapinskim Toplicama na županijskom natjecanju u krosu, 27. listopada 2016. godine, postignuti su odlični rezultati. Naš Martin Vahtarić postao je ŽUPANIJSKI PRVAK osvojenim 1. mjestom u konkurenciji dječaka 7. i 8. razreda, a cijela ekipa je također 1. U ŽUPANIJI od 20 ekipa koje su se natjecale. I ostali dečki su bili odlični jer su zauzeli 6. mjesto Ivan Iveković, 13 mjesto Andrija Slaviček i 53 mjesto Davor Banjšak između 77 natjecatelja. Čestitke našim županijskim prvacima i učiteljici Mariji Koženec.

U konkurenciji ekipa 5. i 6. razreda između 23 ekipe naši su zauzeli zapaženo 4. mjesto. Ivan Žnidarec bio je 23., Alen Javorić Ilić 24., Luka Sušec 25. a Luka Pukljak bio je na 60. mjestu u konkurenciji između 86 natjecatelja.

Djevojčice 7. i 8. također su se natjecale i bile uspješne osvajanjem 8. mjesta u konkurenciji 16 ekipa i 77 natjecateljica. Bravo za Anu Marić, Leu Tušak, Antoniju Kralj i Anu Ilić.

BRAVO za sve natjecatelje i natjecateljice i učiteljicu Mariju Kožinec.