Bili smo gosti na otvorenju nove škole u Tržišču u Republici Sloveniji

Autor: Administrator , 29. 11. 2016.

Bilo nam je zadovoljstvo da smo s kolektivom škole Tržišče iz Slovenije, učenicima i brojnim gostima mogli podijelili radost otvaranja njihove nove školske zgrade. Kroz nadahnutu priredbu 25. studenoga 2016. godine sve goste škole vodili su današnja učenica Lučka i prvi učitelj škole Vilijam Gebauer kojeg je utjelovio bivši učenik škole. Naša mala delegacija koju su činili ravnateljica Snježana Romić, pedagoginja Natalija Knezić-Medvedec i knjižničar Davor Žažar uživala je u programu, šetnji suvremeno opremljenom školom i društvu ravnateljice Zvonke Mrgole i učiteljima prijateljske nam škole.

Želimo im uspješan rad u novoj školskoj zgradi i ostvarenje novog cilj – naziva izvrsne škole u Sloveniji.