Bivši učenici podijelili svoja iskustva s učenicima 8. razreda

Autor: Administrator , 2. 10. 2017.

Odabir buduće škole/ zanimanja najvažnija jei najteža odluka koju donose učenici 8. razreda.Kako bismo učenicima olakšali donošenje odluke,potrebno  je dobro ih informirati o vrstama iprogramima srednjih škola i fakulteta.
Prošlog petka na Satu razrednog odjela svoja iskustva iz dosadašnjeg školovanja s učenicima 8. razreda  podijelili  su bivši učenici naše škole, sada uspješni srednjoškolci, studenti i zaposleni.Upoznali su osmaše  sa specifičnostima svojih srednjih škola, fakulteta i zanimanja na vrlo zanimljiv i  veseo način. Bilo je tu puno informacija, praktičnih savjeta i anegdota koje su učenici rado poslušali te postavljali pitanja na tu temu.
Svi sudionici ovog zanimljivog Sata razrednog odjela na kraju su zaključili da je ovakav način prezentiranja srednjih škola/fakulteta/zanimanja vrlo zanimljiv i poučan za obje strane.

Zahvaljujemo Tomislavu Tramišaku, Pauli Petrinec, Valentini Posavec, Luciji Iveković, Edi Krunešu Kunštu , Antoniju Josipu Grebličkom i Davidu Koletiću što su svojim angažmanom pomogli sadašnjim osmašima u izboru buduće srednje škole/ zanimanja.