ZIMSKE RADIONICE ZA DAROVITE, TALENTIRANE I MOTIVIRANE UČENIKE

Autor: Snježana Romić, 3. 1. 2019.

Dragi učenici,

naša škola u suradnji s Krapinsko-zagorskom županijom  i ove zime organizira radionice za darovite, talentirane i motivirane  učenike.

Ako volite zagonetke, rebuse i logičke igre, uključite se u radionicu Male mudrice, pedagoginje Natalije Knezić-Medvedec, 7. siječnja 2019. godine od 9 do 12 sati. Radionica je za učenike od 3. do 6. razreda.

Volite li istraživati i raditi pokuse dođite na radionicu Mali znanstvenici, učiteljice Ane Šuper 8. siječnja 2019. godine od 9 do 12 sati. Radionica je organizirana za učenike od  1. do 4. razreda.

A ako ste učenici viših razreda te volite humanitarni rad i pružanje prve pomoći, uključite se u radionicu Mali humanitarci koju vodi knjižničar Davor Žažar. Radionica je 8. siječnja 2019. od 9 do 12 sati.

Ravnateljica:

Snježana Romić, mag. prim. educ.