Ekipa prve pomoći na državnom natjecanju u Našicama

Autor: Snježana Romić, 13. 5. 2019.

Ekipa prve pomoći koju vodi knjižničar Davor Žažar od petka do nedjelje sudjelovala je na državnom natjecanju ekipa podmlatka Hrvatskog Crvenog križa u Našicama. U jakoj konkurenciji 11 najboljih ekipa Hrvatske zauzeli su 9. mjesto. Članice ekipe bile su Anja Petrinec, Ivana Fekeža, Marija Gavrić, Laura Žlender, Martina Tušak i Mia Horvatin. Pokazale su odlično znanje i vještinu pružanja prve pomoći, predstavljale Gradsko društvo Crvenog križa Klanjec te ponosno promovirale Tuhelj i Zagorje. Radujemo se njihovom uspjehu i iskreno čestitamo članicama ekipe i mentoru Davoru Žažaru.