Državna smotra projekata iz Građanskog odgoja i obrazovanja

Autor: Snježana Romić, 22. 5. 2019.

Učenici DTM grupe uspješno su predstavili  projekt iz Građanskog odgoja i obrazovanja pod naslovom Sagradimo novi veseliji svijet. Ovogodišnja smotra projekata Građanskog odgoja održana je u prostorima Muzeja suvremene umjetnosti. Čestitke svim članovima grupe DTM koja je dobila pohvale za projekt i njihovoj voditeljici, pedagoginji Nataliji Knezić-Medvedec.

Projekt „Sagradimo novi veseliji svijet“ rezultat je učeničkih potreba, promišljanja, istraživanja i aktivnosti. Učenici žele nabaviti novo igralo – penjalicu za školsko dječje igralište.  Ukazuju na važnost dječje igre u sigurnom, prirodnom okruženju dječjeg školskog igrališta. Na taj način dat će doprinos dovršenju uređenja školskog dječjeg igrališta te će biti samo jedan malen, ali svijetli korak kojim će učenicima, djeci Tuhlja pomoći sagraditi novi, veseliji svijet.

Učenici su razgledali Muzej suvremene umjetnosti, a posebno ih je razveselilo spuštanje niz tobogan. Nakon prezentacije projekta prošetali su i poigrali se na Bundeku.