Autor: Snježana Romić, 18. 6. 2019.

Prigodnom priredbom 7. lipnja obilježili smo Dan škole. Svečanim programom i likovnom izložbom prikazan je rad učenika pod vodstvom učitelja. Ravnateljica škole Snježana Romić istakla je da bez učitelja i osoblja škole koji vole raditi, vole djecu i imaju ideje koje sprovode, nemoguć napredak škole. Svi se  trude da uvjeti rada u školi svakim danom postanu sve bolji, prateći napredak tehnike i uvođenjem novih, suvremenih metoda učenja. Učenici postižu dobre rezultate u školi i izvan nje. „Ponosni smo na svako dijete koje prezentira rad škole, mjesta, županije.“

Škola uspješno surađuje s lokalnom zajednicom. Općina Tuhelj osigurala je nagrade za najuspješnije učenike koji su sudjelovali na županijskim i državnim natjecanjima i smotrama, a ujedno njima, mentorima i članovima Vijeća učenika daruje nagradni izlet u Novi Vinodolski 19. lipnja. Terme Tuhelj darovale su povodom Dana škole svim učenicima ulaznice za jednodnevno besplatno kupanje.

Nagrade učenicima Anji Petrinec, Lani Zanoški i Lovri Gorupiću koji su u proteklih osam godina postigli odličan uspjeh uručila je zamjenica načelnika Veronika Kolman.

Pregled nekih aktivnosti kroz proteklu godinu možete pogledati u priloženom  dokumentu.

Priloženi dokumenti:
Aktivnosti_kroz_godinu.pdf (10.43 MB)