I u mom gradu Vukovar svijetli!

Autor: Snježana Romić, 19. 11. 2023.

Tematskim satovima u razrednoj nastavi i zajedničkim satom i prezentacijom učenika 8. razreda za učenike od 5. do 8. razreda i djelatnike odali smo počast svim žrtvama i sjetiti se patnji koje su prošli Vukovar i Škabrnja. Vjeroučiteljica Mirjana Miškovič s učenicima je uredila pano posvećen gradu heroju. S velikom pozornošću slušali smo potresnu prezentaciju o stradanjima koju su priredile učenice 8. razreda Lorena Tkalec, Sara Fekeža, Sara Koprivnjak i Lucija Haramina uz učiteljicu povijesti Luciju Šćuric. Po završetku prezentacije zapalili smo lampione i ostavili ih da svijetle u počast svim stradalima, nestalima, žrtvama i gradu Heroju.