Prvi puta na festivalu matematike!

Autor: Administrator , 28. 5. 2014.

Učenici naše škole sudjelovali su 23. svibnja na 2. Festivalu matematike u Lipiku. Festival je organiziran kao ekipno natjecanje iz matematike za učenike osnovnih škola u tri kategorije, a moglo se nastupiti i pojedinačno. Naša škola ekipno se natjecala u kategoriji „78“, a u ekipi su bili: Filip Stjepan Hanžek i Monika Poljanec (8. razred) te Rene Javorić Ilić i Jasmina Supina (7. razred). U vrlo jakoj konkurenciji s ostalim školama i centrima izvrsnosti, naša ekipa postigla je izvrsne rezultate: zauzeli su 14. mjesto od ukupno 50 škola. Paula Škreblin sudjelovala je na Smotri plakata.

U slobodno vrijeme razgledali smo grad Lipik koji je poznat po najstarijoj ergeli lipicanaca u Hrvatskoj.

Bilo nam je to jedno novo i prekrasno iskustvo.

učiteljica matematike Ančica Slaviček