Započele prijave kandidata u sustav

Autor: Administrator , 23. 5. 2015.

Prve prijave kandidata u Nacionalni informacijski sustav prijava i upisa u srednje škole (NISpuSŠ) započinju u ponedjeljak 25. svibnja 2015. godine.

Kandidati se za upis u obrazovne programe prijavljuju preko mrežne stranice: www.upisi.hr

Pri prvoj prijavi potrebno je unijeti korisničko ime i lozinku dobivenu u školi nakon čega je moguće unijeti broj mobitela na kojega kandidat želi da mu bude dostavljen SMS s PIN-om. Nakon što zaprimi PIN, kandidat pri svakoj sljedećoj prijavi u sustav unosi korisničko ime, lozinku i PIN. Ukoliko PIN nije stigao SMS-om potrebno je ponovno pokušati unijeti broj mobitela. Po uspješnoj prijavi u sustav moguće je pregledati osobne podatke i ocjene te rezultate natjecanja. U slučaju nepravilnosti u podacima potrebno je javiti se razrednici.

Prijava obrazovnih programa bit će 26. lipnja 2015. godine.

Sve informacije o postupku prijava i upisa u srednju školu možete pronaći u publikaciji  „Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2015./2016. – Idemo u srednju!“ te je od iznimne važnosti da je svi učenici i roditelji pročitaju.

Publikacija se nalazi klikom na "Više"