Sufinanciranje nabave školskih udžbenika

Autor: Administrator , 16. 6. 2015.

Poštovani roditelji!

Općina Tuhelj i ove godine sufinancira nabavu školskih udžbenika u iznosu od 50% cijene naručenih udžbenika za sve učenike koji imaju prebivalište na području općine Tuhelj i učenike s područja drugih općina koji su učenici OŠ Lijepa naša.

Općina će objaviti javni poziv za sufinanciranje školskih udžbenika na koji će se roditelji trebati javiti pa pratite obavijesti na uobičajenim oglasnim mjestima po naseljima i na web stranici Općine i škole.

Nabava udžbenika bit će dogovorena s odabranim distributerom (knjižarom) gdje ćete naručiti udžbenike koji su Vam potrebni. Tada ćete od distributera dobiti informaciju kada ćete ih preuzeti i platiti iznos od 50% cijene udžbenika jednokratno ili u obrocima.

Nova školska godina počinje  7. rujna 2015. godine.