Skupni roditeljski sastanak

Autor: Administrator , 16. 9. 2015.

Skupni roditeljski sastanak s ciljem upoznavanja roditelja s organizacijom rada škole u školskoj godini 2015./2016. održan je 9. rujna.

Gost sastanka bio je gospodin Nenad Špiljar iz PP Klanjec koji je upozorio na što djeca i odrasli trebaju obratiti pozornost u prometu.

Na početku svake školske godine započinjemo novu priču. Krećemo s novim idejama u novi razred, sa željom da naučimo nešto novo, da otkrijemo nova znanja, suočimo se sa novim istinama. Spremni smo da prepoznamo i dobro iskoristimo vlastite mogućnosti i sposobnosti. Bez rada, truda i motivacije nema uspjeha, stoga je važno da odgovorno sami sebi i djeci postavimo realne ciljeve i da ih na kraju školske godine istinski i realiziramo, da shvatimo da samo ustrajan rad tijekom cijele godine može dati dobre rezultate.

Poštovani roditelji, veselit će nas ukoliko ćete nam i dalje pomagati u planiranju rada i ostvarenju postavljenih ciljeva. Vjerujemo da dobrom suradnjom možemo riješiti i većinu problema koji se u našem svakodnevnom radu mogu javiti. Predstavnici roditelja u Vijeću roditelja iznosit će vaše ideje i prijedloge za poboljšanje života i rada u školi. Dolazite u školu informirati se o napretku svog djeteta, budi aktivni sudionici u radu razreda i škole. Pozivamo  na otvorenu i pozitivnu komunikaciju, kako bismo zajedno radili najbolje što možemo, jer to je pravi način da vaša djeca, naši učenici budu uspješni i sretni.

Ppt sa skupnog roditeljskog sastanka

Priloženi dokumenti:
Skupni_roditeljski.pdf (1.31 MB)