Gostovanja u školi

Autor: Administrator , 31. 5. 2018.

Krajem prošlog tjedna 24. i 25. svibnja ugostili smo „Chorus angelicus“ iz Varaždina, Glazbenu školu Pregrada i Društvo sportskih igara KZŽ sa Zagorskim vognjem.

Zbor „Chorus angelicus“ gostovao je u sklopu projekta Ruksak pun kulture. Tom prigodom poučili su nas baroku, renesansi te osnovama pjevanja. Uživali smo u njihovom zborskom pjevanju.

Profesori i učenici Glazbene škole Pregrada motivirali su učenike da se dodatno uključe u njihovu školu i nauče svirati željeni instrument.

Društvo sportskih igara Krapinsko-zagorske županije i ove je godine organizirao igranje Zagorskog vognja u našoj školi. U igri su uživali učenici razredne nastave na čemu im zahvaljujemo.