Zelena čistka

Autor: Administrator , 29. 4. 2024.

Povodom Dana planeta Zemlje učenici naše škole od 1. do 8. razreda, u petak 26. travnja, proveli su radnu akciju čišćenja okoliša. Tradicionalna radna akcija u kojoj su Tuheljski osnovci skupljali otpad u središtu Tuhlja i okolici ni ove godine nije izostala. Vrijedne ruke Tuheljskih osnovaca uz pratnju učiteljica i učitelja još jednom su učinile naš Tuhelj čišćim i ljepšim mjestom uz poruku da otpad treba odlagati na za to predviđenim mjestima. Cijelu akciju podržala je Općina Tuhelj koja se pobrinula za potreban radni materijal za provedbu akcije te osvježenje za učenike. Voljeli bismo kada bi se Dan planeta Zemlje obilježavao svaki dan.

Ravnatelj, Davor Žažar