ZIMSKE RADIONICE ZA DAROVITE, TALENTIRANE I MOTIVIRANE UČENIKE

Autor: Administrator , 21. 12. 2015.

Dragi učenici,
zimske praznike, posebno kad je najavljena prognoza bez snijega, možemo provesti u proučavanju i istraživanju zabavnih i zanimljivih  stvari…
Naša škola u suradnji s Krapinsko-zagorskom županijom i Radnom skupinom za promicanje podrške darovitim učenicima organizira radionice  za darovite, talentirane i motivirane  učenike.
Naučite tehnike forum kazališta u Dramskoj radionici, učiteljice Pavice Iveković. Radionica je organizirana za učenike od 3. do 7. razreda.
Istražite najljepše i najatraktivnije turističke destinacije svijeta,  otkrijte tajne svemira u radionici Malih istraživača, učitelja Augustina Knežića. U radionicu se mogu uključiti učenici od 4. do 8. razreda.
Svoje male sive stanice, igrajući se zagonetkama, rebusima i logičkim igrama, razvijat će učenici nižih razreda, u radionici Male mudrice, pedagoginje Natalije Knezić-Medvedec.
Radionice su besplatne, održavaju se 7. i 8. siječnja 2016.g. od 9.00 do 12.00 sati, a pozivamo i zainteresirane učenike iz drugih škola da nam se pridruže.
Zainteresirani se mogu prijaviti osobi za kontakt u određenoj školi.
Prijave se primaju  do utorka 22. prosinca 2015.g.
Popis svih radionica na području naše Županije nalazi se u prilogu.
                                                                                                          Pedagoginja:
Natalija Knezić-Medvedec, prof.