Čitanjem do zvijezda

Autor: Snježana Romić, 20. 2. 2019.

Na županijskom natjecanju „Čitanjem do zvijezda“  koje organizira Hrvatska mreža školskih knjižničara, održanom 14. veljače 2019. u OŠ Bedekovčina, našu školu predstavljale su učenice 8. razreda Anja Petrinec, Lana Zanoški i Nikolina Tušak, dok je plakat predstavila Erika Šokota također učenica 8. razreda.
Ovogodišnja tema kviza znanja i kreativnosti bili su ljetni praznici sa službenim nazivom "Ljeto priča priče". Ekipa je u kvizu znanja osvojila 73 boda te zauzela 10. mjesto. Plakat učenice Erike Šokote bio je vrlo zapažen i osvojio 4. mjesto. Čestitam učenicima i njihovom mentoru, knjižničaru Davoru Žažaru.